BİM 7 Şubat 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim Aktüel|

29 Ocak 2020

|1 Yorum

Haftanın indirimleri sürüyor. Bim aktüel 7 şubat 2020 kataloglarının tamamının yer aldığı fırsat detaylarında ikinci sayfadasınız. Bu sayfadan sonra bir sayfada daha Bim 7 şubat görseli incelemesi bulacaksınız. İşte bu haftanın ikinci sayfa BİM 7 Şubat 2020 kataloğu:

Bim aktüel ürünleri 7 Şubat 2020 fırsatlarında Türk kahvesi yapmak için özel üretilmiş bir ürün sizlerle olacak. Haftanın en dikkat çeken ürünleri arasında yer alan bu fırsat ürününde fiyat da çok uygun olacak. Bunlar ile birlikte ise mutfak ürünleri ayrıca 7 şubat kataloglarında bulunacak.
Lav, Paşabahçe, Kütahya Porselen gibi Türkiye’nin liderlerinden oluşan bir katalog görseli de Bim’den beklenirdi. Kaliteyi ucuza sunmanın adresinde cam ürünler bu hafta çok dikkat çekecek. Lav markalı ürünlerde cam ürünler bu ihtiyacı karşılacakken Porselen ürünleri de Kütahya’dan gelecek. Hisar Optima’dan cezve ile taçlanan sayfa Paşabahçe ürünleri ile de adeta coşacak. Daha ne olsun ki, derken devamında gelen diğer özel fırsat ürünleri ile de indirim ve kampanya iliklere kadar yaşanacak. İşte Bim’in 7 Şubat ikinci sayfası bu şekilde idi.

A101 marketin yeni katalogları da yayınlandı. A101 13 Şubat fırsatlarını aktuel-urunler.com/a101-13-subat-2020 bağlantısından görebilirsiniz.

BİM 7 Şubat 2020 İkinci Sayfa

bim-7-subat-2020-aktuel-urunler-katalogu-net-gorsel-sayfa3

1 2 3 4

Sponsorlu Bağlantılar
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 29 Ocak 2020 tarihinde, Bim Aktüel kategorisinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , , , , , ,

“BİM 7 Şubat 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...