ŞOK 13 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

Sponsorlu Bağlantılar

Şok 13 Nisan aktüel ürünlerinde hafta sonu indirimleri var. Şok aktüel ile gelen yeni hafta sonu kampanyalarında ne gibi fırsatlar yer alıyor ve hangi ürünlerde indirim var detaylıca anlattık. Bu haftanın Şok kataloglarına yakından bakalım.

Şok aktüel bu hafta sonu geçmişte de kullandığı bir slogan ile sizlerle oluyor. “Evin ihtiyaçları Şok ucuz” diyen market pek çok ürünü uygun fiyatı ile 13 Nisan 2019 günü mahallenize kadar getiriyor. Sizlerin isteği, evinizin ihtiyacı ve fiyatı ile ŞOK ucuz olan ürünlerde neler var, hangi fiyatlar hangi ürünlerde geçerli, Şok hafta sonu katalogları neler, … tüm soruların yanıtı burada cevap buluyor.

Şok hafta sonu fırsatlarından kısa kısa bahsetmek yerine bu hafta tüm detayları tek sayfada anlatmaya karar verdik. 13 Nisan ile 16 Nisan arasında geçerli olması beklenen ve cumartesi günü başlaması sebebi ile hafta sonu fırsatları olarak nitelendirilen Şok kataloglarında bulunan ürünlere tek tek değiniyoruz. Ayrıca çarşamba kataloğuna da doğrudan erişebileceğiniz bir bağlantıyı buraya bırakıyoruz.

ŞOK 10 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu için Tıklayınız.

Şok 13 Nisan kataloglarını incelemeye ve anlatmaya başlayalım. Bu haftanın hafta sonu indirimlerinde Marmarabirlik zeytin ürünü ilk olarak sizlerle… 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacako lan indirimde 14,95 TL olan ürün 7,00 TL’ye iniyor… Ayrıca 15 ve 16 Nisan tarihleri arasında geçerli olacak olan Dove şampuan çeşitleri 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olmak üzere 13,90 TL olan fiyat 8,00 TL’den sizlerle…Axen markalı 43” uydu alıcılı led tv de bu hafta sonu Şok markette yer alacak. Ayrıca Philips saç krutma makinesi, Sinbo saç düzleştirici de sizlerle. Dik süpürge Fantom’dan gelirken tek kişilik ve çift kişilik kapitoneli alez de raflarda… Çok amaçlı yatak örtüsü tek kişilik olarak, 3 basamaklı merdiven iyi fiyatı ile ve katlanır faraşlı fırça da Titiz markalı olarak sizlerle… Tabure ve süngerli sandalye minder de bu hafta Şok aktüel ürünlerinde olacak.

Şok 13 Nisan 2019 hafta sonu aktüel ürünlerinde evinizin ihtiyacı Şok ucuz ürünler ve fiyatlar sizlerle olacak. 13 Nisan günü başlaması beklenen bu kampanyalar 16 Nisan akşamına da sizlerle oluyor. Ev ürünlerinde kalitesi ve fiyatı ile emsallerinden daha iyi olarak sizlerle olacak Şok katalogu burada. Bir http://aktuel-urunler.com klasiği olan detay inceleme sayfalarına yakından bakalım.

ŞOK 13 NİSAN 2019 | ŞOK Aktüel

Sponsorlu Bağlantılar
Aktüel Ürünler Mailine "ÜCRETSİZ" Gelsin mi?

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

İçerik Detayları

Bu yazı Aktüel Ürünler tarafından, 7 Nisan 2019 tarihinde, Şok kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz