21-27 Ağustos 2019 Şok Gıda Aktüel Ürünleri

Şok 21 Ağustos 2019 aktüel ürünler kataloğunu ilk kez http://aktuel-urunler.com adresinde incelemeye ne dersiniz? Şok aktüel muhteşem mutfak ürünleri ile sizlerle... Bu hafta Şok kataloglarında harika indirimler ve sürpriz detaylar göreceksiniz. Şok aktüel takipçilerini daha fazla meraklandırmadan 21-27 Ağustos kataloglarını incelemeye başlayalım. Bingo Sıvı Deterjan 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde sadece 20,00 TL olarak satışta... Bir başka ürün ise SuperFresh Pizza King 14,95 TL olarak satışa çıkarılıyor. Sürpriz indirimlerden bir tanesi ise çok tercih edilen bir deterjan markasından geliyor. Şok'ta her şey çok ucuz. Vanish Oxi Action Leke Çıkarıcı 34,95 TL fiyatıyla satışta... Fakat bu üründe ikinci alımda %50 İndirim sizleri bekliyor ve ürünün fiyatı 17,47 TL'ye düşüyor. Çok öenmli kampanyaları kaçırmamak için 21 Ağustos 2019 kataloglarını inceleyin. Tüm marketlerin kataloglarından erken haberdar olmak için http://aktuel-urunler.com her ahfta yanınızda. Ayrıca bizden bildirimler almayı unutmayın. Mutlu haftalar dileriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Geri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 19 Ağustos 2019 tarihinde, ŞOK 21 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...