ŞOK 8 Ocak 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Aktüel|

4 Ocak 2020

|0 Yorum

Şok bu hafta iki sayfalık 8 ocak 2020 aktüel kataloğu yayınladı. İlk sayfasını ele aldık ve inceledik. Şimdi ise ikinci sayfa ile sizlerle olacağız. Bu sayfada neler olduğuna yakından bakalım: İlk üründe 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli fiyatı ile Pril bulaşık deterjanı çeşitleri ve Pril aleo vera losyon var. Ürün 12,00 TL’den 8.00 TL’ye düşüyor. Bu hafta pek çok temel gıda ürünü de sunan Şok, bunların yanı sıra atıştırmalıklara da yer veriyor. Temizlik ürünleri ile devam eden market şampuandan bulaşık makinesi deterjanına kadar pek çok ürünü 8 ocak 2020 çarşamba günü sizlerle buluşturuyor. Tüm bunların sonunda ise Bebe Land bebek ürünleri ile devam ediyor. Dahasını merak edenlere katalog sizlerle.

şok 8 ocak 2020 aktüel ürünler katlaoğu ikinci sayfasıdır.

1 2

Sponsorlu Bağlantılar
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 4 Ocak 2020 tarihinde, Şok Aktüel kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , , ,

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...