A1011 aralık Perşembe aktüel ürünleri kataloğunda bu hafta pek çok yeni fırsat sizlerle olacak. A101 market indirimli ürünlerinde bulunan ve herkes tarafından merak edilen bu hafta indirimlerinde ilk olarak kaymaz taban halı ürünü sunulmuş ve fiyatı ise 26,95 TL olarak belirlenmiş. Bir başka üründe ise kaymaz taban yolluk 19,95 TL fiyatı ile bu haftanın önemli ürünlerinden biri olarak sizlerle buluşmuş. A101 aktüel ürün kataloglarında ayrıca bu hafta Perşembe günü banyo klozet takımı 2'li 19,95 TL’den sizlerle olacakken pamuklu tv battaniyesi de 14,95 TL fiyatı ile yerini alacak. Kataloğun devamında A101 market Silk&Blue bay fanila / içlik 7,95 TL ve Silk&Blue bay yün soket çorap 2,95 TL olarak sizlerle buluşturuyor. A101 1 Aralık 2016 kataloğunun Perşembe indirimlerinde lisanslı puzzle 100/30 parça 2 adet ürünü de 6,95 TL olarak satılacakken devamında oyuncaklar ile çocukları mutlu edebileceksiniz. Oyuncak temizlik / tamir seti 12,95 TL ve son olarak ise oyuncak mini arabam 4'lü 6,95 TL olarak bu hafta 1 aralık a101 kataloglarında yer alan ürünler olarak sizlerle olacak.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Kasım 2016 tarihinde, A101 1 Aralık 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...