A101 28 Kasım 2016 ile 4 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerli olacak olan indirimler sizlerle olacak. İkincisi %50 İndirimli ürünlerde pek çok farklı fırsat var. Bu ürünlere bu sayfada tek tek değineceğiz. Karadem Ala siyah çay 500gr 8,95 TL’den sizlerle olacakken bu ürün ikincisi %50 indirimli olarak geliyor. Zeo kokteyl yeşil zeytin 850gr ürünü de 14,95 TL fiyatına sahip ve bu ürün de ikincisi yüzde elli indirimli olarak sizlerle. Şahin dana kangal fermente sucuk 12,95 TL’den sizlerle olurken ayrıca bu üründe indirimli olacak. Marmarabirlik kuru sele siyah zeytin 400gr ürünü de 7,95 TL’den sizlerle olacak. Bu Sayfada ayrıca King Size Tadelle fındıklı bar çikolata 2,25 TL’den sizlerle. Son üç üründe ise Gilette Mach 3 yedek tıraş bıçağı 2’li ürünü 13,75 TL’den, Gilette Mach 3 tıraş makinesi 11,75 TL’den ve son olarak Calgon kireç önleyici 500gr ürünü de 9,25 TL’den sizlerle olacak. Bu ürünlerin tümü “ikincisi %50 indirimli” olarak geliyor. Bu ürünlerden bir tane aldığınızda ikincisi bu fiyatın yarısına sizlerle oluyor. Bu sayfada basılı görselde ayrıca çeşitli şarküteri ürünleri de sizlerle olacak. Bu şarküteri ürünlerini ilerleyen zamanlarda daha detaylı şekilde aktaracağız.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Kasım 2016 tarihinde, A101 1 Aralık 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...