A101 28 Kasım ile 4 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak olan muhteşem indirimler sizlerle olacak. A101 aktüel ürünlerinde bu hafta pek çok önemli fırsat sizleri bekleyecek. İlk olarak belirtmeliyiz ki, bu sayfada şarküteri ürünleri sizlerle. “Şarküteri alışverişlerinin tam zamanı” sloganlı sayfasında ilk olarak bütün poşet piliç 5,20 TL’den sizlerle olacak. Bir diğer üründe Piliç kanat 9,45 TL’den satılacak. Ayrıca yumurta 30'lu 8,55 TL fiyatı ile bu haftanın önemli aktüel ürünlerinden olarak sizlerle olacak. Şampiyon dondurulmuş kuzu kokoreç 250g 7,95 TL’den satılacakken Beşler dondurulmuş dana döner 250g 8,95 TL fiyatı ile bu haftanın 28 Kasım ile 4 Aralık aktüel ürünlerinde yer alacak. Pınar hindi uzun sosis 460g 6,95 TL’den sizlerle olacakken Şenpiliç piliç salam 2x850g 9,95 TL’den bu haftanın önemli ürünlerinden olacak. Son olarak ise Banvit hindi mangal sucuk 300g 4,95 TL’den bu haftanın muhteşem fırsatlarından biri olarak karşımıza çıkacak. A101 28 Kasım - 4 Aralık aktüel ürünlerinin bu haftaki kataloglarını inceledik. Bir sonraki sayfada yeni bir indirim sayfası ile sizlerle inceleme metninde beraber olalım.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Kasım 2016 tarihinde, A101 1 Aralık 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...