A101 3 Aralık 2016 aktüel ürünler kataloğu dev indirimleri HAFTA SONU KAÇIĞIZ fırsatlarında bu hafta yine pek çok özel aktüel ürün fırsatı sizlerle olacak. A101 3 aralık 2016 aktüel ürün fırsatları kampanyalı indirimlerinde ilk olarak Berona makarna çeşitleri sizlerle. Berona makarna çeşitleri 500gr ürünü 0,95 TL olarak sizlerle ve bu fiyat %34 indirim oranına denk gelmekte… Bir diğer ürün ise %20 indirimli olarak sunulan %100 Dimes sıkma portakal suyu ve fiyatı 1,95 TL. Ayrıca bu sayfada Şokoley kakaolu fondık kreması 500gr da %20 indirimi ile 3,95 TL’den sizlerle olacak. A101 Yörsan 5kg ev tipi yoğurt ürününü de %20 indirimli olarak sunuyor ve fiyatı ise sadece 11,95 TL olarak sizlerle oluyor. A101 market aktüel ürünlerinde Palette Basic saç boyası çeşitleri de 4,95 TL adet fiyatı ile sizlerle olacak. A101 bu hafta sonu kaçığız indirimlerinde ek olarak ÖZEL FİYATLI olarak mandalina ve ithal muz ürünlerini de sunuyor. 3 Aralık – 4 Aralık 2016 tarihlerinde satışta olacak olan bu indirimli ürünler kaçmaz. Siz de sayfayı inceledikten sonra A101’E gitmeyi ihmal etmeyin.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Aralık 2016 tarihinde, A101 1 Aralık 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...