A101 01 Ekim 2015 aktüel fırsatları kataloğunun 2. sayfasında inanılmaz ürünler var. Premier çelik su ısıtıcısı ürünü 55,00 TL fiyatı; 1,7L kapasitesi, gizli rezistansı, su seviye göstergesi, aşırı ısınma ve susuz kaynatma emniyeti sistemi, çıkarılabilir ve yıkanabilir filtresi, otomatik kapanma, güvenlik, zaman tasarrufu, güç tasarrufu sağlaması özelliği ve 2 yıl garantisi ile sizlerle. Sunny tost makinesi ürünü 2000W güç ve çeşitli harika özellikleri ile 65,00TL olarak sizlerle. Bay/Bayan kol saati, Manuel baskül Premier PWS 151, PAPİLLA DERİN TEPSİ 28CM, 3 bölmeli Gondol erzak kabı, kağıt kek kalıpları, 3'lü Space Saver vakumlu hurç ürünü de bu sayfada yerini alıyor. Ayırca Teno Ultra 32li tuvalet kağıdı ürünü, 12li Teno kağıt havlu ürünü, 105li Pril bulaşık makinesi tableti ve son olarak makyaj çantası çeşitleri ürünü sizlerle. A101 aktüel bu hafta da inanılmaz ürünlerle sizlerle buluşuyor. Daha fazla detay ve daha fazla ürün için görsele bakabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Eylül 2015 tarihinde, A101 1 Ekim 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...