A101 1 Ekim 2015 aktüel ürünler kataloğu sayfalarında dev fırsatlar başlıyor. Aktüel ürünler denilince akla gelen sitemizde A101 fırsatları durmak bilmiyor. Hi-Level 42HL500 42'' uydu alıcılı led tv ürünü bu sayfanın vitrin ürünlerinden... Bu ürün 2 yıl Vestel güvencesi, dahili uydu alıcısı, duvara asma aparatı hediyesi, 2 HDMI, 1 USB girişi, Scart, HD uydu alıcısı, PC IN, MEDIA PLAYER desteği gibi özellikleri ile 849,00 TL. Bu ürün bu fiyattan kaçmaz... Ayrıca bu sayfada şu ürünler de szlerle. Osram 20W enerji tasarruflu çubuk ampul, Ecolite 9W LED ampul, Sandisk 16GB OTG, Sesli ışıklı metal spor araba, oyuncak hayvan seti, etkinlikli boyama kitabı sizlerle. Son olarak ise 2 ürün sizlerle. Bu ürünler ise şöyle: Singer Promise 1408 dikiş makinesi ve Seg tezgah altı buzdolabı... Bu 2 üründe taksit seçeneği ile sizlerle. Ayrıca metal dikiş kutusu da 9,95 TL. Dikiş makinesi ürünü ve tezgah altı buzdolabının yer aldığı bu sayfada Hi-Level 42HL500 42 inch TV ürünü de inanılmaz. Mahallenize kadar gelen a101 aktüel ürünlerini 01 Ekim günü karşılayın...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Eylül 2015 tarihinde, A101 1 Ekim 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...