A101 1 Eylül 2016 aktüel fırsatlarında okul ürünleri devam ediyor. Okul çantası ve yardımcı pek çok ürünün yer aldığı A101 aktüel sayfasında bu hafta yine muhteşem ürünler sizlerle. 1 Eylül Perşembe günü sizlerle olması beklenen bu ürünlerde neler var tek tek inceleyelim. Çekçekli ilkokul çantası ürünü bu hafta A101 Aktüel sayfalarında sizlerle. Ayrıca beslenmeli ilkokul çantası da uygun fiyatı ve muhteşem görünümü ile sizlerle. Bir başka 1 eylül ürünü ise laptop bölmeli sırt çantası… Bu ürün için A101’in belirttiği fiyat 19,95 TL. Gerçekten çok uygun… Devam edecek ve Perşembe indirimlerini aktarmayı sürdürecek olursak, okul çantası 14,95 TL’den satılacak. Kalem kutusu 2,95 TL’den ve metal masa lambası 22,50 TL’den alıcısına sunulacak. Matara da bu sayfada… Paslanmaz çelik matara 9,95 TL’den alıcısına sunuluyor. Çöp kovası 3,95 TL olarak satılacakken çift kapaklı saklama kutusu 2,50 TL fiyatı ile her kesimden müşteriyi mutlu ediyor. Mini çöp kovası ve yuvarlak badya ürünleri de bu hafta A101 ile kavuşulması beklenen diğer ürünler olarak sizlerle. A101 market ürünlerinde bu hafta Perşembe indirimleri bu şekilde… Devamında sizlere daha farklı konseptte ürünler sunmaya A101 devam etmiş, bizler de incelemeye devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 29 Ağustos 2016 tarihinde, A101 1 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 2 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 1 Eylül Aktüel Ürünleri – Okul Çantası Kataloğu” için 2 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...