A101 1 eylül 2016 aktüel ürünler kataloğu dev indirimlerinde bu hafta inanılmaz ürünler sizlerle. A101 Kurban Bayramı kapsamında satışa sunacağı ürünleri yine bir nazama göre hazırlıyor. A101 fırsatlarında bu sayfada saklama ürünleri olarak değerlendirilebilecek ve Kurban’da işimize çok yarayacak aktüel ürün fırsatları var. Öne çıkan ürün olarak Altus AL-1003 3 çekmeceli derin dondurucu 399 TL sizlerle buluşuyor. Ürün 4 yıldızlı bir derin dondurucu olmakla birlikte kapı yönü de değiştirilebiliyor. Bir başka ürün ise güveç seti 6'lı 6,50 TL. Ayrıca orta boy güveç tenceresi 12,50 tl olarak bu sayfada yerini alıyor. Premier PWS 2027 dijital cam baskülde 19,95 TL fiyat ve Premier PTM 3460 tost makinesi 35 TL olarak sizlerle oluyor. Pişir sakla emaye tencere ürününde 1 eylül 2016 Perşembe günü 12,50 TL fiyat sizlerle olurken, kare tencere saklama kabı 2,95 TL ve 3 bölmeli erzak kabı 2,95 TL’den satılıyor. Ek olarak kapaklı saklama kabı 3,95 tl fiyatı ve tencere saklama kabı 3'lü 5,95 tl fiyatı ile albenisi olan diğer fırsat ürünleri olarak sizlerle. Bu sayfada ayrıca kavanoz kupa, Paşabahçe desenli bardak, bamya soyucu, diş fırçalık , plastik mutfak gereçleri, toka çeşitleri ve küpe-bileklik çeşitleri de sizlerle.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 29 Ağustos 2016 tarihinde, A101 1 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...