A101 1 Eylül 2016 aktüel ürünler kataloğu dev indirimlerinde bu hafta pek çok fırsat sizlerle oluyor. A101 aktüel ürünlerinde yeni haftasında tabletten Kurban Bayramı’nda yardımcı pek çok ürüne kadar geniş bir ürün grubu sizlerle. Bu sayfada A101, Piranha 7’’ tablet bilgisayar ürünü ile haftaya merhaba diyor. Hi-Level çift girişli 16 GB Bellek ürününü de 12,95 TL’den sunan A101 elektronik aletlerde bu hafta çok konuşuyor. 115,00 TL’ye ofis sandalyesi de bu sayfada sizlerle oluyor. Ayrıca kitaplık ürünü de 49,95 TL fiyatı ile oldukça makul bir yapı-fiyat uyumu ile sizlerle. Kurban Bayramı’na doğru gittiğimiz şu günlerde bazı evlerin ihtiyacı 3 çekmeceli derin dondurucu da Altus Al-1003 modeli ile sizlerle. 3 yıl garantiye sahip olan bu ürün de kaçmaması gereken ürünlerden biri olarak öne çıkıyor. Basılı katalogların devamında pek çok mutfak ürünü, ki bizler bunları Aktüel Ürünler olarak ilerleyen günlerde “Mutfak Ürünleri” grubu olarak inceleyeceğiz, sizlerle. Ayıca tokalar, baskül ve tost makinesi gibi ürünler de bu hafta A101 1 eylül kataloğunda sizlerle buluşuyor. Güveç araç gereçleri de bu hafta A101 marketlerde sunulan ve 1. Sayfada yerini almış ürünlerden olarak sizlerle. Bu sayfada en çok dikkat çeken Piranha 7’’ tablet bilgisayar ürünü için ilerleyen günlerde ayrıntılı inceleme ile sizlerle olacağız.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 25 Ağustos 2016 tarihinde, A101 1 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 3 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 1 Eylül Aktüel Ürünleri Sayfası – A101 01.09.2016” için 3 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...