A101 1 haziran aktüel fırsatlarında yani güncel indirimlerinde mutfak ürünleri yine fırsatlar arasında yerini almış. Biz de bu ürünleri incelemek istedik. A101 tarafından görücüye çıkartılan sayfalarda bakacak olursak; Kumtel set üstü ocak ile başlayan indirimleri birbirinden önemli fırsat sürdürüyor. Peki ne bu indirimler yani 1 haziran itibari ile A101 neler sunuyor, şimdi detaylı inceleme başlıyor. Kumtel set üstü ocak bu sayfada sunulan ilk ürün olmuş. Ayrıca bir diğer üründe Arzum ar 2003 cookart eco midi fırın sizlerle oluyor. Yine bu sayfada mutfak ürünleri de sunuluyor. Peki bunlar neler; Fakir sms 230 blender set ve Kiwi ktm-2907 çay makinesi çok önemli iki ürün olarak karşımıza çıkıyor. Devamında ise kulplu bardak, Lav saklama kabı, Lav meşrubat bardağı sizlerle. Eskitme tarzı sevenlere de müjde... Eskitme boyalı tepsi A101 ile sizlerle. Bu hafta Kapaklı smart saklama kabı da sizlerle olacakken ayrıca süzgeç, Alinda cam kase, sarımsak ezici de var. Bu haftanın yani 1 haziran 2017'nin aktüel indirimlerine baktığımızda sızdırmaz saklama kabı 3'lü, Limon sıkacağı, Bamya soyucu da sizlerle. Son ürünlerde ise çekirdek ayıklama aleti, Közmatik, Kapaklı hamur leğeni ve son olarak ise kulplu kase süzgeç sunulmuş. A101'in resmi sitesinden edinilen bilgilere göre yani a101.com.tr'den edinilen bilgilere göre incelememizi yaptık, en son bilgi için resmi bağlantıya bakmanızı öneririz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Mayıs 2017 tarihinde, A101 1 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...