A101 1 haziran aktüel ürün kataloglarında yer alan indirimli ürünlerde muhteşem fırsatlar sizlerle oluyor. A101 bu hafta indirimlerinde bulunan detaylı fırsatlarda "Aldın Aldın" başlığı ile önemli indirimler sunuyor diyebiliriz. Peki ne bu indirimler şimdi başlıyoruz. İlk olarak Plasik Masa sayfada yerini almış. Ürün oldukça makul bir fiyat ile geliyor. 1. kalite orijinal ham madde etiketini ekleyen A101 gerçekten fiyat olarak harika bir ürün sunuyor. Ayrıca sayfada Plastik Sandalye de adet olarak satılıyor. Bu konudada gayet iyi bir fiyat sunan A101 kataloğuna baktığımızda yaklaşık 130 tlye 4 sandalye 1 masa alabilir hale getiriyor. Tabiki bu ürünlerin stoklarla sınırlı olması da oldukça önemli bir husus ve dikkat etmek gerek... Ancak sayfada bitmeyen indirimler var... Plastik Tabure de bu sayfada indirime alınacağı duyurulmuş. Peki başka neler var... Monoblok Sandalye Minderi ve Kaymaz Sandalye Minderi de A101 1 Haziran kataloglarında yerini almış... A101 1 Haziran indirimlere ait detayları sizler a101 marketlerden ve resmi a101 bağlantılarından da izleyebilirsiniz. 1 Haziran incelememiz şimdilik bu kadar... Daha fazla fırsat için ilerleyen zamanlarda incelemelerimizi derinleştirinceye kadar bol indirimli günler dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Mayıs 2017 tarihinde, A101 1 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...