A101 aktüel hafta sonu kataloglarında indirimler devam ediyor. A101 1 Hazirandan itibaren muhteşem ürünlerde indirim yapıyor. Bu indirim süresi 7 haziran tarihine kadar devam edecek bilgisini de sizlerle paylaşmadan geçmeyelim. Bu hafta market indiriminde çok özel fırsatlar var. En çok gıda reyonunda göreceğiniz indirimler ve atıştırmalıklar sizlerle olacak. 1 Haziran kataloğun ilk kampanyalı ürünü Hayat Su 0,5 Litre 9,45 TL olarak satışa sunuluyor. Belirtilen rakam 12 adet alımda geçerli olacak. Yani bu katalog Çok Al Az öde isimli katalog... Herkesin çok sevdiği bu kampanya da başka neler var bakalım... Ülker Dankek 8 Kek 55 gr 3,20 TL (4 adet fiyatı) olarak satışa sunuluyor. Yudum Ayçiçek Yağı 1,25 Litre 25,95 TL (2 adet fiyatı), Hayat Su 1,5 Litre 9,45 TL (6 adet fiyatı) olarak kampanyada... Çok alıp az ödemeyi istiyorsanız bu ürünler tam size göre... Ayrıca 1-7 Haziran tarihinde geçerli olan kataloğun son indirimli ürünü Plastik Bardak / Kase / Tabak 10,80 TL (6 adet fiyatı) olarak satışta... Mutlu haftalar dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 30 Mayıs 2019 tarihinde, A101 1 Haziran 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...