A101 aktüel de indirimler tüm hızıyla devam ediyor. A101 1 Haziran tarihinde yaz mevsimine yönelik ürünler getiriyor. Yazın vazgeçilmezi dondurma ürünleri bu hafta A101 1-7 Haziran kataloglarında... Bu ürünleri bu tarihten itibaren A101 marketlerinde göreceksiniz. Dondurmalar erimeden almak istiyorsanız hızlı olmalısınız. A101 aktüel de her çeşit dondurma sizleri bekliyor. İncelememize ilk kampanyalı üründen başlayalım... Maraş Usulü Dondurma Çeşitleri 500ml 10,95 TL olarak satışa sunulurken Maraş Silifke Yöresinden Çilek Soslu Dondurma 500ml 10,95 TL olarak kampanpalı ürünler arasında listelenmiş. Carte d'Or Maraş Usulü Kesme Dondurma 650ml 12,95 TL olarak indirimli fiyatı ile A101 marketlerinde satılıyor. Bu çok güzel lezzetli ürünleri kaçırmak istemiyorsanız A101 sizi marketlerine çağırıyor. Mutlaka uğramalısınız. Katalog görsellerini sizlerle paylaşmadan önce 1-7 Haziran tarihinin son indirimli ürününü de açıklamadan edemeyeceğiz. Maraş İrmik Helvalı Dondurma 2x150ml 10,95 TL olarak sizlerle olacak. İşte katalog görselleri...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 30 Mayıs 2019 tarihinde, A101 1 Haziran 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...