A101 31 Aralık 2014 çarşamba aktüel ürünleri ile yeni yıla merhaba diyecek olan a101; standart tarihi ile 1 ocak 2015 kataloglarını sizlere sunuyor. Ancak bu ürünler 31 aralık 2014'te satışta!!! 2. sayfada Sinbo SBM-4715 ekmek yapma makinesi, Sinbo SKS-4511 mutfak terazisi gibi elektronik mutfak ürünleri oldukça uygun fiyata sizlerle. Bitmedi; Wok tava Cem markası ile sizlerle. hascevher'den düdüklü tencere ise sadece 69,00 TL. Ayrıca bu sayfada çay seti, toz şekerli, kavanoz, çerezlik, ceviz kıracağı, su bardağı gibi mutfak ve günlük yaşamda yardımcı araç gereçlerde sizlerle olacak. Unutmayın; A101 1 Ocak 2015 aktüel ürünleri 31 Aralık 2014 Çarşamba günü satışta!!! Bu kampanya ise yeni yıla özel. İşte tüm detayları ile o yeni yıl kataloğunun 2. sayfası.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Aralık 2014 tarihinde, A101 1 Ocak 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...