A101 aktüel ürünlerinde 1 ocak 2015 aktüel kataloglarının 3. sayfası ile bu haftayı yarıladık. Bu sayfada tansiyon aleti Prologic PL443 ürünü 24,95 TL fiyatı ile ve yeni nesil teknoloji, geniş LCD ekran, tarih saat ayarı, şişirme sırasında ölçüm, tüm sonuçları aynı anda gösterme ve 2 yıl garantisi ile sizlerle. Ayrıca Sinbo kazak tüyü toplama cihazı sizlerle. Bu sayfada ayrıca masaj aleti, dijital tansiyon ölçer, çok fonksiyonlu egzersiz aleti multi fit plus, bay hırka, kız çocuk çizmesi ve çocuk botu, desenli çift kişilik yorgan, ve tek kişilik yorgan, kız ve erkek çocuklar için özel oyuncaklar, kalorifer suluğu, mini Quartz Lx-2820 ısıtıcı Luxell sizlerle. Bu yıl a101 tüm ürünleri ve tüm indirimleri ile sizlerle olmaya devam ediyor. Bu ürünler 31 ARALIK 2014 tarihinde satışta olacaktır. İşte bahsettiğimiz o sayfa.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Aralık 2014 tarihinde, A101 1 Ocak 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...