A101 aktüel 27 Ocak 2018 hafta sonu indirimlerinde EFSANE fırsat yerini almış. Hafta sonu indirimlerinin vazgeçilmezi haline gelen EFSANE indirim ürünü bu hafta NESTLE Nesfit 420 gr ürününe nasip olmuş. 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde 9,95 TL yerine 5,95 TL olarak belirlenen ürün yine %50’ye varan indirimi ile yüzleri güldürüyor. A101 27 Ocak 2018 ile 2 Şubat 2018 tarihleri arasında stoklarla sınırlı olmak üzere ve kişi başına 2 adetle sınırlı olmak üzere bu ürünü kampanyaya dahil ürünler dışında 10 TL ve üzeri alışveriş yaptığınız taktirde 9,95 TL değil 5,95 TL’den almanızı sağlıyor. Çok önemli bir indirim gerçekten… Özellikle bu ürünü tüketen ve seven insanların kaçırmayacağı aşikar… Nesfit’in yeni lezzet şeklinde paketinde belirttiği ürün tam tahıllı gevreklerden meydana geliyor. Hem doyurucu hem de formda kalmayı sağlayan ürün 420 gr olarak sizlerle. 7000 Marketi ile ülkemizin göz bebeği olan A101’den bu denli muhteşem indirimler görmek biz müşterilerini mutlu ediyor. 27 Ocak – 2 Şubat aralığında bu ürünü biz kaçırmayı düşünmüyoruz ya siz? İndirimli Efsane ürünü de inceledik.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Ocak 2018 tarihinde, A101 1 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...