A101 aktüel sayesinde her şey çok ucuz... A101 10-16 Ağustos 2019 tarihleri arasında yapacağınız alışverişlerde geçerli indirimli ürünlerini açıkladı. Her hafta olduğu gibi bu hafta sonu da A101 sürprizlerle dolu... A101 marketlerinde bu hafta her 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olacak indirimleri kaçırmayın. Tekli ürün kataloglarında bu gibi fırsatlara yer veren A101 aktüel'de bu hafta çay tiryakileri için özel bir kampanya var. Doğuş Geleneksel Rize Çayı 500 g 10,45 TL olarak satışta... Bu harika fiyatlı ürüne sahip olmak için 10 TL ve üzeri alışveriş yapmanız yeterli olacak. A101 aktüel çok güzel indirimlere ve kampanyalara imza atmaya devam ediyor. Bu hafta kampanyaları arasına çay tiryakileri için bir ürün eklemiş. Çok tercih edilen ürünlerin bir de indirime girmesi A101 takipçilerini oldukça memnun ediyor. Ürün hakkında yorumlarınızı sayfamıza bekliyoruz. Ayrıca 15 Ağustos ve 22 Ağustos A101 aktüel ürün görsellerini de sayfamızda görebilirsiniz. Bu yazımızda 10-16 Ağustos 2019 tarihlerinde indirime girecek olan ürünleri ve kampanyaları inceledik. Mutlu alışverişler dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Ağustos 2019 tarihinde, A101 10 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...