A101 aktüel hafta sonu ile indirimler sizlerle olmaya geliyor. Bu haftanın muhteşem kampanyaları ile şaşırtan A101 aktüel’de LAV markalı ürünlerde özel bir indirim oranı var. Tüm LAV ürünlerinde, ayrıntısız, farksız ve tamamında %15 indirim var. 10 – 23 AĞUSTOS tarihleri arasında geçerli olacak olan bu kampanyaya dahil ürünler listesi paylaşmayan A101, muhtemeldir ki ilgili A101 şubesindeki tüm LAV ürünlerini indirime alacak. Seçili LAV ürünleri %15 indirimli olarak belirtmesine rağmen çoğu ürünü seçili listeye ekleyen A101 bu hafta sonu da Türkiye’nin en iyi hafta sonu katalog sunan marketi oldu. AKTUEL-URUNLER.COM incelemesine göre emsallerine nazaran daha başarılı bir aktüel ürün grubu sunan A101’de müşteriler bundan memnun. Ek olarak cumartesiden cumaya süregelen bu indirimler çok keyif verici sonuçlar da doğurmakta… %15 indirim için yapılması gereken bir şey olmamakla beraber 10 ile 23 ağustos tarihleri arasında A101’e gitmek yetiyor. Daha fazlası için görsele bakabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Ağustos 2019 tarihinde, A101 10 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...