A101 hafta sonu indirimleri kapsamında 10 Ağustos fırsatları hız kesmeden devam ediyor. Muhteşem kampanyaları ile şaşırtan A101 market bu hafta stoktaki pek çok ayakkabıda %20 indirim yapıyor. Bu kampanyanın bir şartı var, ilgili kampanya Birkenstock ve Crocs terlikler ile Skechers ayakkabılar dahil değil… Ayrıca her üründe stoklar farklılık gösterir, şeklinde de bir uyarı A101 kataloğunda yer alıyor. Seçili terlik ve ayakkabılarda A101 %20 İNDİRİM ile ortalığı sallamaya geliyor, demek de hata olmaz. Şık ve güzel terlik-ayakkabılar sunan market şimdi de indirimli… Daha ne olsun, A101 market 10-16 Ağustos cumartesi – Cuma kataloğunda gerçek anlamda indirim yer alıyor. Bu indirimin detayı için 10 ağustos günü markete giderek sevilen terlik veya ayakkabıyı alıp kasaya gitmekten daha net bir anlama yolu yok. Ciddi anlamda iyi bir kampanya, tebrikler ve teşekkürler A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Ağustos 2019 tarihinde, A101 10 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...