A101 aktüel ile manav reyonunda sevilen meyve ve sebzeler yerini aldı. A101 10 Ağustos kataloglarını incelemekten keyif alacağınız kesin... Bu hafta pek çok üründe indirim uygulayan A101 bazı ürünlere özel fiyat belirtmiş. Tabi ki bu fiyatları henüz açıklamayan a101 market, Sürprizlerle dolu... bu ürünleri sırasıyla sizlerle paylaşacağız. İlk olarak yazın en sevilen meyvesi Karpuz A101 marketlerinde özel fiyatı ile satılıyor. Karpuz denince akla Kavun da geliyor tabi... Kataloglarda Kavun'da özel fiyat olarak listelenmiş. Ayrıca yemeklerin vazgeçilmezi Soğan özel fiyatı ile katalogları süslüyor. A101 aktüel'e gidip göreceğiniz fiyatları sayfamıza yorum olarak iletebilirsiniz. Yemeklerin vazgeçilmez ürünlerinden bir tanesi de Patates, Bu ürün de 10 Ağustos tarihlerinde indirimde... 16 Ağustos tarihlerine kadar geçerli olan fiyatları sakın kaçırmayın. Diğer bir ürün Domates ve Limon, özel fiyatı ile sizleri A101 marketlerinde bekliyor. 10-16 Ağustos tarihlerinde özel fiyat ile satılan bu gıda ürünlerini kaçırmayın. Mutlu hafta sonları...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Ağustos 2019 tarihinde, A101 10 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...