A101 12 Aralık aktüel ürün kataloglarının hafta sonu fırsatları da sizlerle buluşuyor. A101 hafta sonu aktüel ürünlerinin incelemesinde ilk sayfada kaçık indirimler sizlere sunulmuş. A101 “hafta sonu kaçığız” sayfasında bu hafta 12-13 aralık tarihlerinde neler indirime giriyor ve neleri hafta sonu almalıyız buna detaylıca bakacağız. A101 aktüel incelemelerimizde ilk sayfada Silk & Blue bay soket 2li çorap ürünü %21 indirimli olarak sunuluyor. Silk & Blue bayan modal atlet % 25 indirimli olarak ve bayan uzun tayt yine aynı marka ile ve %20 indirimle sunuluyor. Leziz ürün hazır tatlı ekmek kadayıfı 400g+ + kaymak 80gr Hanımdan da %20 indirimli olarak geliyor. Nimet dondurulmuş milföy hamuru 1kg ürünü de %20 indirimli fiyatıyla sunulmuş. Haribo Softbons meyve sulu yumuşak şeker %30 indirimli olarak geliyor. Son olarak %26 indirimi ile Dalan banyo sabunu da bu sayfada yerini almış. A101 hafta sonu ilk sayfasını aktardık.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 2 Aralık 2015 tarihinde, A101 10 Aralık 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...