A101 10 eylül aktüel fırsatları kataloğu 1. sayfası ile bu haftaya merhaba. A101 aktüel kataloglarının muhteşem ürünleri ile başlayalım. Hi-Level 49'' Smart Uydu Alıcılı FULL HD LED TV ürünü duvara asma aparatı hediyesi ve 2 yıl Vestel güvencesi ile 1199,00 TL'den sizlerle. Yaklaşık 124cm olan bu ürün 2 HDMI, 1USB, Scart giriş ve çıkışlara sahip, dahili uydu alıcısı, USB üzerinden Media Player desteği, PC IN, düşük enerji kullanımı özellikleri ile sizlerle. Bu ürüne World ve Bonus kartlarına 8 taksite seçeneği de sizlerle. Son zamanların popüler ürünü olan A101 Selfie çubuğu da Hi-Level markalı olarak sizlerle. Ayrıca Flying Fly 14 renkli kulaklık ve Hometech Full HD HT1010 mini uydu alıcısı da sizlerle. Bu haftanın en önemli sayfası olarak nitelenebilecek bu a101 aktüel sayfasında pek çok elektronik ürün ve popüler ürün sizlerle. Özellikle A101 TV ve selfie çubuğu ürünlerini alacaklar acele etmeli çünkü bu ürünler stok sayısı olarak az ve rağbeti çok çok ürünlerden. A101 10 eylül perşembe kataloğunun ilk sayfası burada.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 2 Eylül 2015 tarihinde, A101 10 Eylül 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...