A101 fırsat kataloglarında 10 eylül 2015 tarihli 2. sayfa ile bu haftanın a101 aktüel ürünlerine devam ediyoruz. Dooy marka meyve suları ve Nimet marka ekmek ürünlerinin yer aldığı bu sayfalarada sizler için yine harika indirimler var. Doğallık ve lezzete doyacağınız Dooy meyve suları süper fiyatları ile sizlerle. Vişne nektarı, elma nektarı, kayısı nektarı, şeftali nektarı, portakal nektarı, karışık meyve nektarı ve daha fazla çeşidin yer aldığı Dooy meyve sularında çeşitli ürünler sizlerle. Üstelik Dooy meyve sularında oldukça makul fiyatlar hem cebimize yarayacak hem de lezzeti ile bizi mutlu edecek. Bir diğer ürün grubu ise Nimet'ten geliyor. Nimet Ekmek ürünleri bu sayfada %22ye varan indirimleri ile sizlerle. Sandviç ekmeği, tost ekmeği, kepekli tost ekmeği, hamburger ekmeği, susamlı hamburger ekmeği, tam buğday unlu ekmek, karışık tahıllı ekmek, çavdarlı ekmek, köy ekmeği ve kepekli ekmek çeşitleri ile A101 Nimet ekmek ürünleri 07-13 Eylül tarihleri arasında sizlerle buluşturuyor. Ekmek Nimet'tir sloganlı bu bölümdeki indirimler kaçmaz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 2 Eylül 2015 tarihinde, A101 10 Eylül 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...