A101 10 Kasım aktüel ürün kataloglarında küçük ev aletleri indirimleri sizlerle olacak. Bu haftanın A101 aktüel ürünlerinde yer alan ve çeşitli fırsatlar sunan sayfada bakalım hangi ürünler indirime giriyor, incelememiz başlasın. İlk olarak Vestel manolya saç kurutma makinesi 49,95 tl fiyatı ile sizlerle olacak. Bu ürün ayrıca difüzör başlığı ile geliyor. Bir diğer üründe Vestel bambu elektronik tartı 29,95 tl’den geliyor. Diğer üründe ise Aprilla atr 7010 saç-sakal ve favori düzeltme makinesi 19,95 tl fiyatı ile bu hafta A101 markette yerini alıyor. Hometech mercekli el feneri 4,95 tl fiyatı ile sizlerle olurken bir başka üründe Sandisk 32 gb usb bellek 22,95 tl’den geliyor. Oyuncak bloklu el arabası 12,95 tl fiyatı ile çocuklarınız için gelirken Oyuncak bebek seti 7,95 tl olarak sizlerle oluyor. Oyuncak ürünlerinde oyuncak ışıklı uçak 4,95 tl, oyuncak beşik 4,95 tl, oyuncak temizlik seti 6,95 tl olarak geliyor. Bir başka üründe ise 100 temel eser 1,95 tl’den geliyor. Kitap çeşitleri 2,95 tl’den gelirken son olarak ise Hı-level taşınabilir şarj cihazı 4400 mah 16,95 tl olarak sizlerle oluyor. Bu haftanın A101 aktüel ürünleri kısaca böyle. Bir sonraki sayfada yeni indirimleri sizler için incelemeye devam ediyoruz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Kasım 2016 tarihinde, A101 10 Kasım 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...