A101 10 Kasım aktüel ürünler kataloğunda yer alan ve önemli fırsatlar sunan bu haftanın ürünlerinde mutfak ürünleri sizlerle oluyor. Kütahya porselen tekli ürünler 2,50 TL olarak satılacakken bu ysafada Kiwi khb-4430 blender seti 55 TL’den sizlerle olacak. Blender ürününün 2 yıl garantili olduğunu da belirten A101, çeşitli özellikleri görselde aktarmış. Bir başka üründe Patates-soğan kabı 9,95 tl olarak satılacakken diğer üründe Narmatik / meyve seti 4,95 tl olarak sizlerle olacak. sarımsak ezici 2,50 tl fiyata sahip olarak gelen bir başka ürün olurken A101 10 Kasım aktüel ürün kataloglarında bambu kesim tahtası 3'lü 14,95 tl’den sizlerle olacak. Ayrıca sayfada termos 12,95 tl olarak sizlerle olurken İmran çay kaşığı 6'lı 5,50 tl fiyatı ile bu haftanın önemli indirimleri olarak karşımıza çıkıyor. A101 10 kaısm mutfak ürünleri sayfasında ayrıca Figürlü pipet 1 tl’den ve son olarak ise Yapışkanlı folyo 2,95 tl’den sizlerle buluşuyor. A101 market 10 kasım 2016 Perşembe fırsatlarının bir sonraki sayfasında yeni indirimlerin incelemeleri ile devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Kasım 2016 tarihinde, A101 10 Kasım 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...