A101 aktüel, yeni ürünleri ile sizleri bekliyor. 10 Kasım tarihinde A101 marketler de geçerli olacak ürünleri merak eden takipçiler aktuel-urunler.com adresimizden detaylıca inceleme yapabilirler. Bu ürünler adından söz ettirmeye devam ediyor. Bu hafta sonu A101 de sizleri farklı birçok ürün bekliyor. Gelin hep beraber bu ürünlere bakalım… Familia Tuvalet Kâğıdı 12'li 29,90 TL (2 adedin fiyatı), Lay's Fırından Patates Cipsi Çeşitleri 105 gr 5,80 TL (2 adedin fiyatı), Orkide Ayçiçek Yağı 2 Litre 29,90 TL (2 adedin fiyatı) olarak muhteşem fiyatlara sizlerle… Milkten Sürülebilir Beyaz Peynir 200 gr 5,50 TL (2 adedin fiyatı) ve Lipton Bardak Poşet Siyah Çay Çeşitleri 25'li 19,90 TL (3 adedin fiyatı)’den satışta olacak. Diğer ir ürün ise Dr.Oetker Pasta Kreması Çeşitleri 180 gr 8,95 TL (2 adedin fiyatı) ve son olarak Eti Hoşbeş Kremalı Gofret Çeşitleri 66 gr 3,95 TL (3 adedin fiyatı) olarak raflarda sizleri bekliyor olacak.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Kasım 2018 tarihinde, A101 10 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...