A101 10 mart 2016 aktüel ürün kataloglarında müthiş indirimler kaldığı yerden devam ediyor. Ev tekstili adına pek çok ürünün sunulduğu bu sayfada ayrıca oyuncak ve çeşitli çorap, iç çamaşırı ürünleri de yerini almış. Beklenen pek çok ürünü sunan A101 bakalım hangi ürünleri hangi özellikleri ile sunmuş. Tek kişilik puantiyeli yatak örtüsü ürünü yaklaşık 155cm x 220 xm ebatlı ve farklı renk seçenekleri ile sadece 19,95 TL’den sunulmuş. Gerçekten süper fiyat… 11,95 TL’den ise tek kişilik fitted set ürünü sunulmuş. Bu ürünün içerisinde lastikli çarşaf (100x200+25 cm), yastık kılıfı (50x70 cm 1 adet) var ve ürün farklı renk & desen seçenekleri ile sunulmuş. Örme masa örtüsü de 150x220 cm ebatı ve farklı renk desen seçenekleri ile sunulmuş. Silk & Blue Bayan jakarlı atlet, bayan 3lü slip ve bayan kokulu soket çorap da bu sayfada sunulan diğer ürünler olarak öne çıkıyor. Dikdörtgen cam duvar saati ve aşk romanları serisi de bu sayfada sunulmuş. Son olarak ise oyuncak temizlik seti, oyuncak sürtmeli polis arabası ve oyuncak büyük dinazor da bu sayfada yerini almış. A101 10 Mart aktüeline devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Mart 2016 tarihinde, A101 10 Mart 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...