A101 10 mart aktüel ürün kataloglarında 3. sayfa muhteşem fırsatları ile bu haftayı incelemeye devam ediyoruz. Bu sayfada LAV markalı ürünlerden tutun leziz Patos ürünlerine pek çok ürün sunulmuş. Ürünlere tek tek değinecek olursak şu şekilde devam edebiliriz. Lav emaye çaydanlık seti, Lav Liza modeli ile 12 parça çay seti, şekerlik, meşrubat bardağı, reçellik, saklama kabı, küçük boy kavanoz ve kahvaltı tabağı sunulmuş. Sinbo elektrikli çay seti, Glass4you tencere seti 3'lü, Papilla fırın tepsisi, süt şişesi, yağlık, plastik ürünler , mutfak kapları, cam bardak çeşitleri de bu sayfada yer alan mutfak ürünleri olarak öne çıkıyor ve incelememize takılıyor. A101 10 mart kataloglarında sevilen lezzet Patos'tan 2 farklı çeşidi ile cips ürünleri sunulmuş. Yine hem görünümü hem tadı ile oldukça başarılı ve çok leziz olan Chips Master patates cipsi de bu sayfada sunulmuş. Peynir, Nescafe, Coffe Mate ve Fuse Tea ürünleri de bu sayfada yerini alan diğer ürünler olarak öne çıkıyor ve A101 10 mart aktüel ürün kataloglarının bir sonraki sayfası ile devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Mart 2016 tarihinde, A101 10 Mart 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...