A101 10 mart Perşembe aktüel kataloğunun yeni bir sayfasında indirimleri incelemeye devam ediyoruz. Rainwalker markası ile gelen şemsiye ürünlerini inceleyelim. Rainwalker bay ve bayan şemsiye çeşitleri adet fiyatı 12,95 TL’den sunuluyor. 110 cm çaplı, 10 telli çelik iskeletli, 3 kırmalı, ergonomik kauçuk saplı, taşıma kılıflı ve farklı renk&desen seçenekleri ile sunulmuş. Ürünün kalitesi ise fiyatına oranla gerçekten müthiş. Özellikle modelleri ile alınmayı hak eden ürünler… Çocuklar da unutulmamış. Rainwalker lisanslı çocuk şemsiyesi plastik saplı ve otomatik, 50cm çaplı ve 8 telli olarak sunulmuş. Hometech LED244 24+4 LED’li ışıldak da bu sayfada yerini almış. 24+4 Led, 500’den fazla şarj edebilme, 2 farklı aydınlatmalı, ışıldak fener & magnet özelliği ve askı aparatı ile oldukça ergonomik. Olta takımı ve katlanabilir plastik tabure ürünleri de bu sayfada yerini alan diğer 2 aktüel fırsat ürünü oluyor. Gerçekten oldukça başarılı olan bu indirimleri aktardık. Bir sonraki sayfa ile devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Mart 2016 tarihinde, A101 10 Mart 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...