A101 10 mart aktüel ürün kataloglarının 2. sayfası olarak sunulan ve A101 7 mart - 13 mart tarihleri arasında satılacak olan aktüel ürünleri sizler için incelemeye devam ediyoruz. Dondurulmuş bütün piliç yıldız çiftliği, dondurulmuş piliç fileto, dondurulmuş dana kıyma gibi ürünler indirimli olarak geliyor. Müthiş indirimler ile piliç köfte Erpiliç, dondurulmuş dana yemeklik kuşbaşı Ettat, Keskinoğlu yumurta 9'lu ve çeşitli markalara ait diğer yumurta ürünleri sizlerle... Devam edecek olursak; %22 indirimli olarak salamura yarım yağlı taze beyaz peynir, %15 indirimli olarak tam yağlı taze tost peyniri, Peynes lor peyniri 500g, Bozbeyi ezine tam yağlı olgunlaştırılmış klasik inek peyniri, Birşah homojenize yoğurt, Birşah yağlı süt ve son olarak aromalı süt ürünleri bu sayfada sizlerle. A101 10 mart aktüel ürün kataloğunun 7 mart - 13 mart tarihli sayfasını aktardık ve inceledik. Daha fazlası için kataloglara bakabilirsiniz. Bir sonraki 7 – 13 mart sayfası ile devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Mart 2016 tarihinde, A101 10 Mart 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...