A101 10 Ocak katalogları ile geliyor. A101 aktüel çok büyük indirimleri sizlere sunuyor. Çok fazla üründe çok düşük fiyat uygulayan bu market tam da istediğiniz gibi… Bu hafta A101 marketlerde çok güzel ürünler yer alıyor. Çocuk bezlerinin yüksek fiyatları ile can yakması bu markette geçerli değil. Sleepy marka Sensitive Çocuk Bezi 54,95 TL olarak satışa sunuluyor. Bu ürünün her boyutu mevcut… Maxi, Junior, Extra Large boyutlarından size uygun olanı çok cazip fiyata satın alabilirsiniz. Diğer ürünlere bakacak olursak… Temizlik ürünlerinde de çok uygun fiyat var. Peros Arap Sabunu 5,95 TL’den satışa sunuluyor. Üstelik bu ürünün gramajı da oldukça büyük… Diğer bir ürün ise Fest Sıvı Sabun 9,95 TL’den satışa sunulurken Peros Yüzey Temizleyici 7,95 TL’den raflarda yerini alıyor. Peros Ultra Çamaşır Suyu 18,95 TL olarak sizlere sunuluyor. Bu muhteşem ürünlere sahip olmak için 10 Ocak Perşembe günü A101 marketlere uğramayı ihmal etmeyin. Ayrıca bu haftanın kataloğunda indirime giren meyve suyu çeşitleri ve adaçayı da var. Yeni bir ürün olan Sunny Dates Medjoul Hurması 11,95 TL olarak satışa sunuluyor. Daha fazlası için aktuel-urunler.com olan sitemizi takip etmeyi unutmayın.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 3 Ocak 2019 tarihinde, A101 10 Ocak 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...