A101 aktüel harika indirimleri ile sizlerle buluşmaya geliyor. A101 5 Ocak cumartesi günü harika ürünlerini sizlere sundu. Bu hafta sonu gıda ürünlerinde çok fazla indirim var. Hep beraber bu ürünleri inceleyelim… Tarabya Tam Yağlı Taze Kaşar Peyniri 21,95 TL ve Milkten Topak Tereyağı 15,95 TL olarak satışa sunuluyor. Peynir çeşitlerinde çok fazla ürüne indirim uygulayan A101 sizleri hafta sonu marketlerine davet ediyor. Her çeşit peyniri bu markette bulabilirsiniz. Üstelik çok lezzetli… Et ürünlerine bakacak olursak Dondurulmuş Dana Akçaabat 20,95 TL olarak sizlerle buluşuyor. Dana Macar Salam 250 g 6,25 TL olarak gıda reyonlarında bulabilirsiniz. Fiyatı ile piyasada kendinden söz ettiren diğer bir ürün ise Yumurta 30’lu A101 aktüel de özel fiyattan sunulacak. Torku Küp Şeker ise 4,15 TL olarak sizlerle buluşuyor. Bu harika ürünlere 2 gün sonra ulaşabilirsiniz. Daha birçok indirimden haberdar olmak için aktuel-urunler.com adlı sitemizi takip edebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 3 Ocak 2019 tarihinde, A101 10 Ocak 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...