A101 11 aralık 2014 aktüel ürün kataloğunun yeni bir sayfası olan 2. sayfası ile kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu sayfada Sinbo markası ve güvencesi ile renkli cam dijital baskül, Saç kurutma makinesi 7008 modeli ile sizlerle. Ayrıca büyük çamaşır selesi, kirli çamaşır sepeti, şık bir mandal sepeti, çöp kovası, klozet fırçası, metal deterjan kutusu da bu sayfada sizlerle. Baskül ve saç kurutma makinesinden kısaca bahsedecek olursak; Baskül yaklaşık 2,5 kg ile 150 kg arası ölçüm yapabiliyor, LCD ekranı sayesinde daha rahat görülebiliyor ve KG/LB/ST gibi ölçü birimleri ile ölçüm yapabiliyor. Saç kurutma makinesi ise 2 hız seçenekli, soğuk ve sıcak hava üfleme seçenekli, aşırı ısınma korumalı, özel başlıklı ve 240 V 50 HZ 1800W gücünde. A101 aktüel ürünlerinde 3. sayfayı da inceledik İşte o incelediğimiz katalog sayfası sizlerle.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 3 Aralık 2014 tarihinde, A101 11 Aralık 2014 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...