A101 aktüel ürünleri kataloğunun 11 aralık 2014 tarihli sayısında 2. sayfa ile devam ediyoruz. Bu sayfada bir A101 klasiği haline gelen ve geldiği gün tükenen Vestel buhar kazanlı V-Press serisi ütü var. Üstelik bu ürün sadece 99,90 TL. Ayrıca 11 aralık 2014 kataloğunun bu sayfasında ütü masası, kurutmalık, ütü masası kılıfı, inci askı, sütyen yıkama topu, mutfak havlusu 2'li, el havlusu 2'li, banyo havlusu, kaymaz taban ayak havlusu sizlerle. Bu sayfa tam bir ütü ve havlu sayfası... Eğer ütüye ihtyacı olan varsa 109,00 TL'den World, Bonus ve Asya Card'a taksit seçeneğinden de faydalanabilir. A101'de imkanlar tükenmiyor. A101 11 aralık 2014 aktüel ürün kataloğunun 2. sayfası olan bu sayfada pek çok işe yarar ürün var. Küçük ama pahalı dediğimiz ürünler a101 sayesinde daha alınabilir. İşte o aktüel sayfayı sunalım.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 3 Aralık 2014 tarihinde, A101 11 Aralık 2014 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...