A101 güncel yani aktüel ürünleri tam manası ile fırsatlarla dolu… A101 aktüel ürün kataloglarında bulunan 11 MAYIS İNDİRİMLERİ incelememizi sizlerle buluşturuyoruz. Bu sayfada A101.com.tr’den referans olarak aldığımız sayfaları inceliyoruz. Peki neler sunuyor bu market, bu sayfada neler var, bakalım… Özgüllü kaşar peyniri 250g ürünü ile başlayan indirimlerde bu hafta Yörsan krem peynir 350gr ürünü sizlerle. A101 market kataloglarında yer alan gıda fırsatlarında Muratbey tereyağı 500g ürünü de satılıyor. A101 markette Hekimce hindistan cevizi yağı 150g ürünü de satılıyor olacak. 11 Mayıs itibari ile indirime girecek olan fırsatlarda Green life baharat çeşnisi çeşitleri de indirimde oluyor. A101 11 mayıs aktüel ürün kataloglarında bulunan detaylara baktığımızda Tat mayonez 600g + ketçap 650g set de sizlerle. Bu haftanın aktüel detaylarına baktığımızda Himalita himalaya sofra tuzu 250g de sizlerle. Ayrıca Seyidoğlu reçel çeşitleri 1 kg ürünü de A101’de oluyor. Son olarak ise İstanbul çiğköfte 1000g ürünü de sizlerle. A101 11 MAYIS kataloglarının yeni indirimlerini incelemeye devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Mayıs 2017 tarihinde, A101 11 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...