A101 aktüel ürün kataloglarında hafta sonu indirimleri geldi. A101 6 Mayıs kataloğunda bulunan detaylarda inanılmaz ürünler var. Hafta sonunun yıldızı olan A101’den ilk olarak bu hafta dondurulmuş piliç baget var. Fiyatları gerçekten iyi olan ürünlerden diğeri ise Öncü pul biber 500g oluyor. A101 hafta sonu 6 Mayıs kataloglarında Birşah süzme yoğurt 900g ürünü de indirimli olarak satılıyor. Ek olarak Eti hoşbeş kakaolu gofret 142g olarak gelirken bu hafta Nimet yağlı gevrek 500g sizlerle oluyor. A101 market indirimlerinde Çerezza patlamış mısır 88g da sizlerle olutken bir diğer üründe Dimes %100 sıkma portakal suyu 250ml sizlerle olacak. A101 resmi hesaplarından alınan bilgilere göre ve A101.com.tr’den edinilen bilgilere göre ek olarak Doğuş siyah filiz çay 1 kg da indirime giriyor. Bu hafta Meksmar natur bitkisel şeker çeşitleri 65g ürünü de sizlerle olacakken yeni hafta sonu indirimlerinde Oral-b complete ağız bakım suyu 500ml de sizlerle oluyor. A101 aktüel 6 Mayıs fırsatlarında bulunan detaylara baktığımızda indirimlerde gerçekten harika sonuçlar görüyoruz. Detaylı incelemeye devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Mayıs 2017 tarihinde, A101 11 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...