A101 6 Mayıs aktüel ürünleri hafta sonu indirimlerinde yer alan detaylara bakacak olursak ve haber ajanslarından edinilen bilgilere göre bu hafta muhteşem fırsatlar var. Hafta sonunun yıldızından ikincisi %50 indirimli fırsatlar sizlerle olacak. Kotex ultra hijyenik ped bu hafta indirimli olarak geliyor. Bu sayfadaki ürünlerin ikili alımlarda indirime girdiğini belirterek ve A101’in stoklarla sınırlı olduğunu belirtmesini de ekleyerek incelemelerimize devam edelim. Bu hafta Vernel çamaşır yumuşatıcısı 5 litre ürünü sizlerle oluyor. Devamında Baştacı hindi salam 75g sizlerle oluyor. A101 market kataloglarında yer alan detaylarda Peynes lor peynir 500g ürünü de yer alıyor. Ayrıca Bal-ye süzme çiçek balı 850g ürünü de satılıyor. A101 market indirimlerinde bulunan hafta sonu indirimlerinde yer alan detaylara baktığımızda Patos acı baharat çeşnili / baharat çeşnili mısır cipsi 134g ürünü de sizlerle. A101 market 6 Mayıs detaylarında yer alan fırsatlarda Tamek konserve mısır 3x150g ürünü de ikili alımda indirimli olarak satılıyor. A101’den edinilen bilgilere göre hazırlanan inceleme metnimiz bu şekilde, daha fazla detay için takipte kalınız.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Mayıs 2017 tarihinde, A101 11 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...