A101 market hafta sonu indirimlerinde beklenen indirimler A101 tarafından açıklanmaya dveam ediyor. Biz de bu indirimleri incelemeyi sürdürüyoruz. Peki bu hafta neler var ve A101’de yer alan detaylarda neler var bakalım: İlk olarak Carte d'or selection çeşitleri olarak sunulmuş. Bir diğer üründe Algida vienetta 800ml ve ayırca Algida cornetto mini disc 6x60ml sizlerle. Yaz aylarının gelmesi ile ortaya çıkan dondurma ürünleri A101 ile gerçekten indirime giriyor ve muhteşem fiyatlara sahip oluyor. Algida maraş usulü çeşitleri 500ml ürünleri de bu hafta satılıyor. A101 6 Mayıs hafta sonu itibari ile başlayan indirimler 12 Mayıs’a değin sizlerle oluyor. A101 market 6 Mayıs 12 Mayıs fırsatları 2017 yılı hafta sonu indirimleri bu şekilde sizlerle oluyor. Daha fazla indirimli ürün ve daha fazla hafta sonu indirimi için yeni haftaları incelemenizi ve A101.com.tr’den yani resmi bağlantıdan da takiplerinizi gerçekleştirmenizi öneririz. Bizler incelememizi tamamladık. Yeni haftalarda yeni indirim incelemeleri ile sizlerle olana dek, bol indirimli günler dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Mayıs 2017 tarihinde, A101 11 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...