A101 11 mayıs aktüel ürün kataloglarında yer alan bu hafta indirimlerinde pek çok fırsat sizlerle olmaya devam ediyor. A101 14 Mayıs Anneler Günü’nü es geçmeyerek bu özel günü indirimleri ile dolduruyor. Peki neler sunuyor, hangi ürünleri indirim listesine alıyor, detaylı inceleme ile sizlerle olalım. Bildiğiniz gibi A101 Market 11 Mayıs itibari ile önemli fırsatlar sunacak. Bu sayfada fırsatların kütahya porselen bone tekli porselen ürünler başlangıcı ile incelememizi yapalım. Şık ürünlerin ardından diğer şık ürünler olan 8 parça vivaldi tencere seti muhteşem fiyatı ile geliyor. Bu ürün için pek çok detay aktarılmış. Okuyamayanlar için yazalım: 304 kalite çelike sahip ürün paslanmaz çelik gövdeli. Cam kapaklı, parlaklığı koruyan özenle polisajlanmış dış yüzeyli, özel tasarımlı pembe kulp ve tepeli olarak sizlerle. 2 yıl garantili set, 24cm karnıyarık tenceresi, 24cm derin tencere, 20cm derin tencere, 16cm derin tencereden oluşuyor. Ayrıca Nehir yemek kaşığı / yemek çatalı da bu hafta farklı ürünler olarak sizlerle. Nehir kalitesi ile gelen ürünlerde Nehir tatlı kaşığı / tatlı çatalı, Nehir çay kaşığı da sizlerle. Son olarak ise Nehir dondurma kaşığı ürünü A101 aktüel 11 mayıs sayfalarında yerini alıyor. Fiyat ve net bilgileri resmi bağlantı olan a101.com.tr’den rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Mayıs 2017 tarihinde, A101 11 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...