A101 11 MAYIS aktüel ürün sayfalarına yakından bakmaya devam ediyoruz. Bu sayfada A101’de neler var, hangi indirimler var, bakalım ve detayları inceleyelim. İlk olarak sayfada Sinbo SBG 7116 Cam Kapaklı Elektrikli Izgara var. Ürün döküm ızgara ile eşsiz lezzetler etiketine sahip. Döküm gövdeli, döküm pişirme yüzeyine sahip ve yanmaz yapışmaz şekilde sizlerle, 2200W gücünde, kokusuz ve dumansız pişirme özelliğine sahip olarak geliyor. Bir başka indirimli üründe Arzum AR 1027 El Blender Seti sizlerle. Bu ürün ise 700W gücünde ve oldukça kaliteli… A101’den kalitesiz ürün beklenemez zaten, hem uygun fiyatlı hem de fiyat & performans kalitesi oldukça iyi olan bir ürün sunmuşlar. Bir başka üründe ise Kütahya Porselen Fileli Krem Kahve Fincan Takımı sizlerle… 14 Mayıs Anneler Günü özel sayfasına baktığımızda oldukça güzel ürünler görmeye devam ediyoruz. 11 mayıs itibari ile gelecek olan ürünleri duyuran A101 Silikon Kek Seti ürününü de sunuyor. Ayrıca bu hafta A101’de Kek Kalıbı Çeşitleri de sizlerle. Başka bir üründe Desenli Silindir Metal Kutu var. Bitmedi, Porselen Cips ve Salata Kasesi ürünü de satacak olan A101, Porselen Kupa, Dekoratif Çok Amaçlı Ahşap Kasa, Limon Sıkacağı ve Desenli Ahşap Tepsi de satıyor olacak. Öneriye davette çok başarılı olan A101 marketten önemli fırsatlar ve indirimler böylece akmaya devam ediyor. Biz de incelemelerimizin zirvesine A101 ile devam etmeyi sürdürüyoruz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Mayıs 2017 tarihinde, A101 11 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...