A101 market kataloglarında indirimler hız kesmeden devam ediyor. A101 11 Mayıs aktüel indirimlerinde bulunan detaylara baktığımızda yine bir Anneler Günü özel sayfası dikkat çekiyor. Bu hafta 15 muhteşem sayfa sunan A101’de, indirimlerde gaza basılıyor demek yanlış olmaz. Sayfada neler var bu hafta A101 11 mayıs hangi indirimleri sunuyor, şimdi inceleme ile devam edelim. İlk olarak bu sayfada, sayfanın belki de en dikkat çeken ürünü Rowenta EP9604 lazer epilasyon cihazı sizlerle. Bu ürüne ait özelliklere değinecek olursak; katalogdan edinilen bilgilere göre: cilt rengi sensörü, cilt temas dedektörü, ultraviyole filtre teknolojisi, patentli özel döner başlık sistemi, değişebilen 4 başlık, gözlükle kullanım imkanı ve 2 yıl garanti sizlerle. Taksitli olarak da alınabilen ürün 300.000 atış kapasitesine sahip olarak sunulmuş. Diğer ürünlere değinecek olur isek; Philips epilasyon aleti bu sayfada muhteşem fiyatı ile geliyor. Ayrıca Arzum AR4031 dik süpürge ürünü onca fiyat yükselmesine direnerek muhteşem bir fiyatla sunuluyor diyebiliriz. Ayrıca sayfada Fakir FHD 210 saç kurutma makinesi ve Aprilla ayak bakım törpüsü ürünleri de farklı ve muhteşem fiyatları ile sunulmuş. A101 aktüel 11 mayıs katalogları yine çok konuşulacak gibi görünüyor. Bu indirimlerin neler olduğuna detaylıca ayrıca ve ayrıca A101 resmi bağlantısından yani a101.com.tr’den rahatlıkla erişebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Mayıs 2017 tarihinde, A101 11 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...