A101 aktüel ürünlerinde 11 MAYIS 2017 indirimi incelemelerine devam ediyoruz. Bu sayfada herkesin merakla beklediği bir ürün var. Nedir o, iki çekmeceli aynalı takı dolabı… Önemli ve şık bir ürün olan bu ürün kaçmaz. Detaylara değinmeden önce bu sayfanın da konseptini 14 Mayıs Anneler Günü oluşturuyor, diyebiliriz. Başlıyoruz. İlk olarak; iki çekmeceli aynalı takı dolabı bu sayfada A101 tarafından sunulmuş. Dolap: 128cmx40x12cm olarak ebatlara sagipken çekmece 40x32,5x35cm ebatlara sahip ve ürüne ait görseli zaten A101 görselde sunmuş. Gerçekten şık bir ürün sizlerle. Diğer bir üründe Çok amaçlı ahşap ayaklı sandık satılıyor olacak. Bu üründe de ebat 62x58x24,5 cm olarak belirlenmiş. Devamında neler var, hangi indirimli ürünler A101’de bakalım. Duvar tipi çerçeve A101 markette olacak, Büyük makyaj organizeri de aynı şekilde sizlerle olacak. Ayrıca küçük makyaj organizeri de sizlerle. A101 markette Küpe, bileklik, kolye çeşitleri tek fiyat ile geliyor. Bu detayları da resmi bağlantılardan öğrenebilirsiniz. Ayrıca Toka çeşitleri, Canlı çiçek çeşitleri de sizlerle. Son üründe ise orkide sakısı da sizlerle oluyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Mayıs 2017 tarihinde, A101 11 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...