A101 aktüel 11 mayıs Perşembe kataloglarında taraftar ürünleri yine harika… A101’in sunduğu ve çok önemsenen muhteşem ürünler var. A101 11 Mayıs katalog sayfalarında Lisanslı taraftar 16 gb usb bellek sizlerle. Ayrıca farklı bir teknolojiye sahip olan Lisanslı taraftar 16 gb otg usb bellek de sizlerle. USB belleklerden sonra neler var, Lisanslı taraftar kablosuz mouse var ve muhteşem fiyata sahip… Ayrıca sayfada Lisanslı taraftar 2600 mah powerbank ürünü de var. Peki teknolojinin günümüze uyarlanmış ve kullanılan kısmında başka neler var, Lisanslı taraftar selfie çubuğu var ve Lisanslı taraftar kulak içi kulaklık var… Bir başka enerji depolama ürünü olarak ise Lisanslı taraftar 7800 mah powerbank sizlerle oluyor. Ayrıca bu sayfada farklı pek çok ürün de var. Beklenen ürünlere bakacak olursak; Pilates ve yoga topu, Silk&blue bayan patik çorap 4'lü, Silk&blue bayan soket çorap, Silk&blue bayan suba çorap ve son olarak ise Silk&blue bayan atlet - slip takım sunulmuş. Bu öneriye davetlerde yer alan muhteşem ürünlere değindik. Siz yine de en net bilgi için a101.com.tr’den bilgi almayı unutmayınız. Bu sayfada bulunan ürünlere bizler Aktüel Ürünler olarak “Taraftar” sayfası adını verdik, yakışan bir isim olduğuna inandık. A101 yine muhteşem fırsatları sunmuş. Teşekkürler A101.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Mayıs 2017 tarihinde, A101 11 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...