A101 11 mayıs aktüel ürünleri 2017’de muhteşem detaylar sunuyor. A101 aktüel ürünlerinde bulunan bu hafta indirimlerinde Attlas markalı ürünler dikkatleri üzerine çekiyor. Bu sayfada gerçekten herkesin ihtiyacı olan pek çok ürün var. Hatta özel amaçlara uygun da pek çok fırsat sunulmuş ki bu gerçekten Türkiye’nin önemli marketlerinin yaptığı nadir güzelliklerden diyebiliriz. Peki neler var, hangi ürünler 11 mayısta duyuruluyor. Bakalım: Attlas matkap - taşlama - akülü vidalama seti ürünü bu haftanın ilk ürünü… Ürün içerisinde akülü vidalama – avuç taşlama – matkap ürünlerini bulunduruyor. Ayrıca bu sayfada Attlas tezgah testere ürünü de geliyor. 800W gücündeki ürün 200x16mm bıçak çapına sahip ve 45 derecelik bıçak açısı var. Sayfada Attlas misinalı çim biçme makinesi de sunulmuş. Oldukça iyi fiyata sahip üründen sonra ise Attlas matkap uçları ve dübel seti var. Ayrıca Attlas silikon tabancası da unutulmamış. Çocuklar için ürünler de var. Oyuncak metal ışıklı çekbırak jeep, Oyuncak çekçekli araba, Oyuncak tamir tezgahı, Oyuncak mutfak seti ve Puzzle 1000+1000 ürünleri de bu sayfada sunulmuş. Daha fazlasını tabi ki resmi bağlantı olan a101.com.tr’den öğrenebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Mayıs 2017 tarihinde, A101 11 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...