A101 11 şubat 2016 aktüel kataloglarında ilk sayfada elektronik furyası var. TV'den saç maşasına kadar pek çok ürün var. Duvara asma aparatı hediyesi ile Hi Level 40HL500 40'' uydu alıcılı LED TV Full HD ürünü Vestel servis güvencesi ile geliyor. Ürün için belirlenen fiyat ise 899,00 TL. Bir diğer ürün ise Samsung Galaxy Core Prime G361 cep telefonu oluyor. Bu ürün için pek çok detay internette mevcut. Ancak fiyat sadece A101'de. 549,00 TL adet fiyatı ile süper sonuçlar alabilirsiniz. Bir diğer ürün Piranha ultra 4 tab 9'' tablet ise süper özellikler ve uygun fiyatı ile gelecek. Uydu alıcısı ve USB bellek dışında ise Fakir Norte saç kurutma makinesi, Sinbo SHC 4352 tıraş makinesi seti, Aprilla AHS 2012 saç maşası, Aprilla AHS 2015 saç düzleştirici, saç şekillendirici, burun - kulak kıl temizleme makinesi ve manuel baskül ürünleri de bu sayfada yerini alan diğer elektronik ürünlerden oluyor. Burada yer alan hemen hemen her ürün fiyat&performans olarak istenileni verdiği söylenebilir. Ürün özelliklerini katalogdan inceleyebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 4 Şubat 2016 tarihinde, A101 11 Şubat 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 9 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 11 Şubat Aktüel Elektronik Ürünleri” için 9 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...