A101 11 şubat 2016 aktüel ürün katalogları dev indirimleri ve muhteşem fırsatlarında indirimler durmak bilmiyor. Dur durak bilmeyen indirimleri incelerken heyecanlanan editörlerimiz varken A101 müşterisi ve takipçisi bu ürünleri gördükçe heyecana kapılmaması pek olası görünmüyor. Süper bir kampanya ile 2. sayfaya merhaba diyen A101 bu sayfasında "İkincisi %50 indirimli" sloganı ile süper ürünler sunuyor. Ayrıca ateş pahası olan et ve et ürünlerinde de piyasaya inat süper indirimler sunuyor. İşte detaylar. Prima markalı bebek bezi ürünlerinde süper fiyat sunulmuş. Aynı şekilde Alo konsantre toz deterjan, Finish bulaşık makinesi tableti 50li, Pril jel bulaşık deterjanı, Tıraş kremleri ve köpükleri, şampuanlar, diş macunları ve dahası bu bölümde A101 tarafından sunulan ikincisi %50 indirimli ürünler olarak göze çarpıyor. Bir diğer bölümde ise dana/dana-kuzu kıymanın %10 indirimli olarak 32,30 TL kg fiyatı ile gelmesi piyasaya bomba bir fiyatla düşüyor. Dana kuşbaşı ise 35,90 kg fiyatı ile sunulmuş. Dahası için katalog görsellerine bakabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 4 Şubat 2016 tarihinde, A101 11 Şubat 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...